با ما همراه باشید

اخبار سینما و تلویزیون

خروج مرد عنکبوتی از MCU

منتشر شده

در

خروج مردعنکبوتی از MCU

ا خروج مرد عنکبوتی از MCU : سونی یا مارول، مشکل کدام است؟

کوین فایگی رییس مارول استودیوز از ساخت فیلم های آینده مرد عنکبوتی به دلیل اختلاف با سونی دست کشیده است

سونی هنوز صاحب شخصیت مرد عنکبوتی است و حالا با کمپانی مادر مارول یعنی دیزنی بر سر تقسیم سود فروش فیلم های این شخصیت به مشکل بر خورده اند

حضور شخصیت هایی چون آیرون من و نیک فیوری در فیلم های آینده مرد عنکبوتی امکان ندارد با اسپادرمن فار فروم هوم به پایان میرسد

خروج مرد عنکبوتی از MCU

مشکل بر سر پول است:

دیزنی خواسته است تا به جای قرارداد فعلی، فیلم های آینده مرد عنکبوتی تولیداتی 50/50 بین دیزنی و سونی باشد

قرارداد فعلی دیزنی با سونی ، سود بردن 5 درصدی مارول و دیزنی از فروش گیشه ی مرد عنکبوتی است

که با فروش قابل توجه یک میلیارد دلاری Spider-Man: Far From Home ، دیزنی 50 میلیون دلار درآمد کسب کرده است که به هیچ عنوان اندازه پول که برای سونی آورده است نیست.

به نظر میرسد دیزنی احساس میکند ارتباط مجموعه فیلم های اسپایدرمن با دنیای سینمایی مارول مثل فیلم های چون Avengers: Endgame که تریلری از Far From Home را در سالن های سینما به نمایش گذاشت باعث فروش بالای مجموعه فیلم های اسپایدرمن می شود و برای همین سهم بیشتری را می خواهد.

ظاهرا سونی مخالفت کرده و همین باعث شده که این دو استودیو راه جدایی از یکدیگر را پیش بگیرند و باعث خروج مرد عنکبوتی از MCU شوند.

به نظر سونی تیم خلاقش که ترکیبی از جان واتس به عنوان کارگردان، تام هالند به عنوان بازیگر و ایمی پاسکال به عنوان تهیه کننده برای ثابت نگه داشتن موفقیت این مجموعه فیلم در آینده حتی بدون دخالت کوین فایگی در آن، کافی خواهد بود.

شروع همکاری :

مارول و سونی در سال 2015 قراری گذاشتند که اجازه میداد این شخصیت در کراس آور های مارول پدیدار شود با این حال سونی حق استفاده شخصیت را برای خود محفوظ نگه داشت و تهیه پول و پخش فیلم را عهده دار شد.

چندی بعد تام هالند به عنوان مرد عکبوتی انتخاب شد و در فیلم هایی چون کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی واونجرز: جنگ بی نهایت و فیلم های متعلق به سونی نقش آفرینی کرد.

با توجه به قرارداد تام هالند اون هنوز یک فیلم دیگر را در قراردادش دارد اما حداقل دو فیلم دیگر به کارگردانی جان واتس با نقش آفرینی تام هالند در دست کار است.

به علاوه دو فیلم مرعنکبوتی که پخش شدند، سونی نقشه های بزرگی را برای این مجموعه فیلم و شخصیت های مرتبط آن دارد

بعد از عدم درخشش فیلم های مرد عنکبوتی در 10 سال اخیر که یکی از مهم ترین دلیل های امضای قرارداد با مارول بود ، سونی تعداد زیادی از فیلم های اسپادرمن را برنامه ریزی کرده است:

قسمت دوم ونوم با کارگردانی اندی سرکیس، فیلم کراون شکارچی ، سمور نقره ای ، فیلم گربه سیاه و ادامه ای برای انیمیشن دارنده اسکار یعنی اسپایدر من اینو د اسپایدر ورس.

ادامه مطلب
۳ دیدگاه

1 دیدگاه

  1. ali

    22 آگوست 2019 در 06:50

    واقعا جای تاسف داره . اسپایدر من میتونست در mcu جای ایرون من رو بگیره حالا بره فقط دست سونی باشه چی میشه فوقش بخوان خوبش کنن میان کراس اور با ونوم ومیزنن براش که مضخرفه ونوم این سری

  2. اشتراک ها: اسپایدرمن بدون MCU: ده دلیل برای نابودی دوست عنکبوتی | مورتک

  3. اشتراک ها: Netflix (نت فلیکس) و تلاش برای زنده ماندن در صنعت فیلم و سریال - مورتک

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مطالب