با ما همراه باشید

اخبار سینما و تلویزیون

داستان فیلم سینمایی The Batman

منتشر شده

در

داستان فیلم سینمایی The Batman

شروع دوباره DC با فیلم سینمایی The Batman

فیلم سینمایی The Batman – از میان تمام فیلم هایی که توسط DC در این چند سال به سینما عرضه شد, معلوم شد چیزی که مردم را به وجه می آورد فیلم های انفرادی بتمن است.

پس از آخرین بازی بتمن در لیگ عدالت و نمایش نا امید کننده آن مشخص شد بن افلک دیگر در این نقش برنمیگردد ولی این مانع نمیشود که برادران وارنر و کمپانی DC فیلمی که بیشترین مخاطب را داراست را نسازند. اخیرا ما خبر هایی از این فیلم بدست آوردیم که شاید بتوانیم به برخی از سوالات مطرح شده پاسخ دهیم.

چه موقع این فیلم اکران میشود؟

این فیلم به اون زودی که توقع داریم اکران نمیشود ! با اعلام برادران وارنر این فیلم در 25 ژوئن سال 2021 به عنوان اولین سری از این فیلم پخش میشود. هم اکنون هیچ اعلامیه رسمی در مورد زمان شروع ساخت این فیلم موجود نیست اما طبق شایعه های مختلف این کار در اواخر سال 2019 یا ائایل 2020 در لندن ساخته میشود. و به احتمال زیاد این فیلم در رده بندی R میباشد.

چه کسانی در این پروژه مشغول به کار هستند؟

مدتی قبل استدیو خبری را پخش کرد که در آن قرار است بن افلک با جف جانز در فیلم انفرداری THE BATMAN همکاری کنند و بن افلک نیز کاگردان این پروژه باشد. خب اوضاع تغییر کرد و بن افلک به عنوان مدیر پروژه بصورت رسمی کنار رفت تا تمرکز خود را برای بازیگری در پروژه Planet of the Apes معطوف نماید. بعد از خارج شدن بن افلک از پروژه مت ریوز قرار است این پروژه با جوان ترین بروس وین در سینما شروع بکار کند. با آمدن مت ریوز به نظر میرسد که آینده روشنی را DC قرار است به نمایش بزارد.

داستان فیلم سینمایی The Batman

مطلب پیشنهادی: Netflix (نت فلیکس) و تلاش برای زنده ماندن در صنعت فیلم و سریال

چه کسی قرار است نقش بتمن را بازی کند؟

پس از اینکه بن افلک از این پروژه در سال 2019 کنار گذاشته شد گمانه زنی های زیادی که کی نقش را بدست میاورد وجود دارد.سر انجام در ماه می امسال (2019) اخباری منتشر شد که در آن رابرت پتینسون ( اکثر مردم رابرت پتینسون را به خاطر نقش ادوارد در فیلم Twilight به یاد دارند) توسط برادران وارنر برای نقش بروس وین در فیلم THE BATMAN انتخاب شده است. البته نیکلاس هولت نیز برای این نقش تست داده بود ولی سرانجام رابرت پاتینسون توانست لباس بتمن را به تن کند .

چه ویلن هایی در این فیلم هستند؟

با دور شدن بن افلک از فیلم سینمایی The Batman قرار است در این بخش تحولی رخ دهد به خاطر اینکه مت ریوز دنبال پیدا کردن کارهای تازه ایی است مثلا دنبال چه نوع ویلنی می باشد. گزارش ها حاکی از آن است که در این فیلم به نقش کارآگاهی بتمن میپردازد و قرار است بتمن چند ویلن را در فیلم ببیند و قرار است ویلن هایی مانند Penguin و Catwoman و Riddler و Deathstroke در این فیلم حضور دارند.

داستان فیلم سینمایی The Batman

فیلم سینمایی The Batman چه داستانی دارد؟

از آنجا که مت ریوز نشان میدهد فیلم بتمنی که قرار است بیاید تمرکز زیادی به بخش کارگاه بودن بتمن دارد , نشان میدهد که چرا بتمن بهترین کارآگاه دنیاست . قرار است به دوره جوانی بتمن یعنی حدودا دوره 30 سالگی آن اشاره میشود (که به احتمال زیاد شاهد دختر بازی بروس وین هستیم) . این فیلم در یونیورس جدید رخ میدهد. داستان این فیلم در مورد قتلی است که هر کدام از ویلن هایی که در فیلم هستند مظنون آن قتل میباشند و بتمن باید آن را پیدا کند .. نظریه هایی است که در این فیلم CATWOMAN به عنوان معشوقه بتمن در این فیلم است .

گفته میشود که مت ریوز چند پایانی برای این فیلم اقتباس کرده است و مت قراره همشون رو فیلمبرداری کند تا فیلم اسپویل نشه و در نهایت یکی را که فقط خوش میدونه انتخاب کنه.

مطلب پیشنهادی: اسپایدرمن بدون MCU: ده دلیل برای نابودی دوست عنکبوتی

ادامه مطلب
۱ دیدگاه

1 دیدگاه

  1. اشتراک ها: چرا رابرت پتینسون می تواند بهترین گزینه برای نقش بتمن باشد؟ - مورتک

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مطالب