با ما همراه باشید

بازی

حضور نینجا در میکسر :روز اول چه شد؟

منتشر شده

در

حضور نینجا در میکسر :روز اول چه شد؟

ا اولین روز حضور نینجا در میکسر: نیم میلیون ساب و نصب بالای اپ میکسر روی گوشی تلفن همراه:

جدایی نینجا از Twitch:

به دنبال جدایی پر سر و صدای نینجا از تویتچ، تایلر بلوینز ملقب به نینجا با بدست آوردن نیم میلیون سابسکریپشنز و قرار دادن اپ میکسر در تاپ های اپ استور ای او اس، شروع خوبی در پلترفرم استریم میکسر داشت.

او اولین استریم فورتنایت خود را در میکسر که متعلق به مایکروسافت است را با حضور تعداد زیادی از طرفدارانش در استودیو و بسیاری دیگر از طرفدارانش به صورت آنلاین برگزار کرد.

نینجا جدایی اش از تویتچ را دهم مرداد اعلام کرد. نینجا از بزرگترین ستاره های تویتچ است و همین باعث میشود این حرکت نینجا مهم شمرده شود که در زمانی دشوار که اینده سایت تویتچ نامعلوم است اتفاق افتاده

تویتچ و سیاست های بحث برانگیزش:

تویتچ به تازگی استریم مخصوص دنبال کننده ها را راه انداخته بود که تبلیغات ندارد اما فقط برای بینندگان که هزینه اش را پرداخت کرده باشند قابل مشاهده است. که اقدامی به شدت بحث برانگیز بود و باعث شد خیلی از کاربرانش نگران بشوند که این اقدام باعث گسیختن جامعه اینترنتی تویتچ شود.

حضور نینجا در میکسر :روز اول چه شد؟

روز بعد از اینکه نینجا رفتنش به میکسر را اعلام کرد روی توییتر خبر داد که از همین حالا 500 هزار سابسکرابر دارد. که به طور قابل توجه ای از سابسکرایبر هایش در توییچ (همین حالا 15هزارساب)بیشتر است.

باید این را در نظر گرف که در حال حاضر میکسر در حال تقدیم کردن سابسکریپشن رایگان به چنل نینجا است تا آمدنش به سایتشان را تبریک بگوید.

پس باید صبر کرد و دید زمانی که این پروموشن به پایان برسد چه تعداد این سابسکرایبر های جدید در چنل نینجا میمانند.با این حال شروع خوبی برای چنل جدید این استریمر بعد از حرکت خطرناکی که انجام داد، یعنی رفتن از پلتفرمی که شهرتش را در آن ساخت است.

حضور نینجا در میکسر یک مزیت برای این پلتفرم بوده به صورتی که هر چه تعداد ساسبسکرایبر های نینجا بالا تر میرود، اپ میکشر هم چارت اپ های برتر اپ استور ای او اس را بالاتر می رود. که الان جز اپ های رتبه بالای رایگان ویترین استور اپل است

نینجا بتواند مخاطبان جدیدش در میکسر را نگه دارد یا نه، این حرکت نینجا اثر بزگتری را روی پلتفروم می گذارد. میکسر طرفداران خیلی کمتری نسبت به تویتچ دارد که به دلیل کمبود ستاره هایی مثل نینجا نسبت به سایت رقیبش بوده است.

خرید کیبورد مخصوص بازی (صفحه کلید گیمینگ) ارزان

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مطالب