با ما همراه باشید

اخبار سینما و تلویزیون

نقد سریال The Morning Show

The Morning Show: سریالی شگفت انگیز با بهترین بازیگران ممکن و هیجانی تمام نشدنی در تمام اپیزود ها

منتشر شده

در

The Morning Show جنیفر انیستون

The Morning Show جواهری بر تاج اپل

سریال پرطرفدار Apple TV پلاس هر هفته بهتر از هفته قبل می درخشد. و بازی جنیفر آنیستون( Jennifer Aniston ) نشان می دهد توانایی های او در سنترال پرک (کافه ای که شخصیت ریچل گرین در آن مشغول کار بود) به هدر رفته بود

روز اول که اپل برنامه پخش سریال هایش را اعلام کرد فکر کردم The Morning Show جالب نخواهد بود اما برداشت اول از هر چیزی همیشه معتبر نیستند.

تا حالا هفت اپیزود از The Morning Show پخش شده است و از آن زمان سریال به سریالی خاص تبدیل شده است. از آنچه که باید خنده دار تر است و بیش از آن که باید باشد جنبش دارد. و بیش از آن چیزی که اجازه دارد عجیب شده. اگر به جانم قسم بخورم باید بگویم من عاشق The Morning Show شده ام. سخت عاشق شده ام

جنیفر آنیستون Jennifer Aniston در سریال the morning show

#metoo

برای من The Morning Show از اپیزود شماره چهار تغییر کرد. تا آنجا The Morning Show اساسا بازگویی داستان سقوط Matt Lauer از جایگاهش در Today show شبکه NBC به کمک هشتگ #metoo بود اما از اپیزود چهارم همه چیز در جای خودش قرار گرفت

در اپیزود چهارم به کارگردانی لین شلتون، شاهد مصاحبه ای جنجال برانگیز بودیم . آنقدر این مصاحبه حساس بود که اصلا متوجه نشدم تا پایان اپیزود و نمایش تیتراژ پایانی نفس خود را نگه داشته ام. تا قبل از این سریال خوب و چشمگیر بود اما از این به بعد به شاهکاری درخور چشمان بیننده تبدیل شد.

مطلب پیشنهادی : پایان کار بزرگترین سرویس استریم

تمام بازیگران بیش از حد تلاش میکنند تا نقش خود را بازی کنند Reese Witherspoon بازیگری ارزشمند در دنیای تلویزیون است اما Jennifer Aniston (جنیفر آنیستون) در این سریال دوباره شکوفا شده است.

حرفه بازیگری او همانطور که در میان کمدی ها قدم می زد داشت به پایان می رسید اما The Morning Show او را به هسته اصلی خود تبدیل کردو به عنوان مجری ای که شاید در رسوایی #MeToo در برنامه اش دست داشته باشد. از انیستون خواسته شده کار های زیادی انجام دهد.

او باید صمیمی و غیر صمیمی ، خشمگین و متزلزل ، گوشه گیر و نیاز مند باشد و او تمام این ها را انجام داده. وقتی بازی انیستون را در The Morning Show تماشا می کنید از سریال Friends متنفر می شوید، چرا که بازیگر درام قابلی را از ما پنهان کرده بود.

Billy Crudup

این سریال آنقدر اعتیاد آور است که من یک روز کاری کامل را نشستم و سریال را دیدم تا خودم را به اینجا برسانم و فکر کنم دلیل اینکارم را فهمیده باشم: Billy Crudup . او ابتدا با نقش یک مدیر اجرایی کسل کننده شبکه وارد سریال شد اما سریعا به نقشی خیلی جالب تر تبدیل شد. با خواندن و استفاده از استعاره بین صحنه ها جا به جا می شود و بلایی به سر کاراکتر ها در می آورد تا ببیند چه می شود.

او اخلاقی ندارد که بیننده بشناسد و به نظر نمی رسد در مورد مقامش سنتی رفتار نمی کند. او مانند لوکی است . او نماینده بینندگان است و وقتی همه چیز جدی میشود شروع می کند به لگد زدن به همه چیز. به نظرم او بهترین شخصیت سال تلویزیون است

پس The Morning Show من متاسفم که درموردت بد قضاوت کردم. تو یک سریال شگفت انگیز هستی. و به تنهایی ارزش خرید اشتراک apple tv پلاس را داری.

ادامه مطلب
۱ دیدگاه

1 دیدگاه

  1. اشتراک ها: نقد سریال Servant (خدمتگذار) - مورتک - تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، سینما و تلویزیون

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین مطالب